Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // dantelden kuğu yapımı

dantelden kuğu yapımı

Dantelden çok güzel  harika kuğular yapmışlar.  Masalarınızda vitrinlerinizde ve çeşitli odalarda bu güzel el sanatını kullanarak mekanlarınızı şahlandırabilirsiniz.

Dantelden Kuğu Yapabilir misiniz

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • El nakışı nedir ?El nakışı nedir ? El işleri ve nakışları denildiği zaman aklımıza bir sürü çeşit eşya ve ürünler gelir.  El nakışı pamuk ve ipliklerle yapılarak  renkli yada düz kumaşların üstüne çeşitli pamuk ve yün gibi iplerin kullanılarak  iğne ve tığ yardımı ile bu iplerin farklı yöntem ve tekniklerle süslenilmesine el nakışı denilmektedir.  Kumaşın gerilmesi ve üzerine işleme yapılması için  kasnak ve gergef […]
  • Terlikten torba yapımıTerlikten torba yapımı Bu terlik ile çok farklı torbalar yapabilirsiniz. Duvarınızda çok harika bir ambiyans oluşturacak ve yapması son derece kolay fonksiyonel olan bu el emeği ürüne evinizdeki fazlalıkları bile koyabilirsiniz.
  • Yeni Nesil İcatlarYeni Nesil İcatlar Yeni nesi el yapımı ve teknolojik icatlara sitemizde yer vereceğiz demiştik. Çok farklı sıra dışı hayranlık uyandıran bu ürünlere pür dikkat bakacaksınız. bizden söylemesi.
  • El yapımı takılarEl yapımı takılar El yapımı ve emekle süslenen bu takılara benim ilgim çok arttı. Bu modellerden sizlerde kendinize pay çıkartabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica