Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir

Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir

Dayanamayıp orucunu bozanlar kefaret ödemezler. Kaza yapmaları gerekir. Gerçekten dayanamıyorsa bu dediklerimiz geçerlidir.

Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cuma sözleri görselCuma sözleri görsel Cuma sözlerini hem resimli hem yazılı olarak sizlere sunmak istedim. Görselleri ile birlikte sizlere sunulan bu sözleri çok beğeneceksiniz.
  • berat kandili önemi ve anlamıberat kandili önemi ve anlamı Berat kandilinin önemini diyanet, video, nihat hatipoğlu, sorularla İslamiyet, vaaz sitelerinden sizler için araştırdık. İslam dinin en mübarek aylarından biri olarak kabul edilmektedir. Her sene şabanı ayının 14. gününü 15. geceye bağlayan zaman diliminde gerçekleşmekte ve bizlerde bu anlamlı günde ibadetlerle, oruçlarla elimizden geldiğince günahlarımızdan arınmaya çalışırız. […]
  • Gündüz uyurken ihtilam olunca oruç bozulur mu?Gündüz uyurken ihtilam olunca oruç bozulur mu? Uyurken farkında olmadan ihtilam olunabilir. Bu orucu bozmaz fakat kalktığınız zaman hemen ilk işiniz gusül abdesti almak olsun.
  • Berat kandili namazı nasıl niyet edilir?Berat kandili namazı nasıl niyet edilir? Berat kandilinde kılınan namazlar ve yapılan ibadetler çok daha sevaptır. Berat kandili namazı 10 rekattır ve namaza başlamadan önce '' Niyet ettim Allah rızası için berat kandili namazını kılmaya'' diye niyet edebilirsiniz. Burada önemli olan kalp niyetidir. Allah sizin zaten bu namazı ne için kılacağınızı bildiği için bilmeyen arkadaşlar kalben niyet […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica