Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Değişik lif modelleri

Değişik lif modelleri

Facebook ve çeşitli forum sitelerinden bulduğumuz birbirinden güzel ve değişil lif modellerini sizlere takdim etmek istiyorum. Her biri emek verilerek yapılmış lif örnekleridir. Yapan hanımların ellerine ve kollarına sağlık. Sizlerde kendi el işlerinizi bize göndererek ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Değişik Lif Modelleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Yazma kenarı oya örnekleriYazma kenarı oya örnekleri Yazma kenarı oya modelleri arıyorsanız işte o zaman doğru sayfadasınız değer. Bugüne kadar sitemizde çeşitli yazma ve yemeni kenarı oyaları ile ilgili konular görseller videolar ve resimler paylaştık. Anlatımları ile açıklamaları ile bizlere yardımcı olan editör arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlgili örgü el işleri kategorimizden birdeb fazla yazma kenarı oyalarına ulaşabilirsiniz. […]
  • Örgü lif modelleri 2015Örgü lif modelleri 2015 2015 yepyeni son lif modelleri facebook ve diğer forum sitelerinden alınarak sayfamıza taşınmıştır. İncelemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Güzel oya örnekleriGüzel oya örnekleri Yeni oya örneklerini sitemize eklemeye tüm hızımızla devam ediyorum. Facebook sayfalarını dolaşırken karşıma çıkan bu güzel ve farklı oya örneklerini sizlerle paylaşmadan edemedim. Bu tarz güze değişik el işi oya modellerinden siz ziyaretçilerimi hiçbir zaman mahrum etmek istemiyorum. O yüzden elimi çabuk tutarak en güzel el emeği göz nuru oyalarının resimlerini […]
  • Lif modelleri facebookLif modelleri facebook Facebook artık her türlü el işlerini paylaşılan bir mecra haline geldi. Hanımlarımız kendi ördükleri birbirinden güzel el emeklerini sayfalarında ve duvarlarında paylaşıyorlar. Bunlardan birisi ise birbirinden güzel örgü liflerdir.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica