Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Değişik örgü lif örneği

Değişik örgü lif örneği

Gulllbahcesi.blogspot.com blogundan yurdagül hanımefendinin yapmış olduğu bu güzel ve değişik yapılışı kolay olan lif örneğini sizlerle paylaşıyorum. Açıklamasını yukarıda yazmış olduğum kendi sitesinden inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı Değişik Lif Örneği 1 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 2 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 3 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 4 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 5 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 6 Anlatımlı Değişik Lif Örneği 7 Anlatımlı Değişik Lif Örneği

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.
  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.
  • Eldivenden oyuncak yapımıEldivenden oyuncak yapımı Eldivenden çok çeşitli el işleri yapılıyor. Onlardan birisi bugün sizlere göstereceğim çeşitli bir oyuncak yapımı ve örneği olacak

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica