Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // dekorasyonda mor renk

dekorasyonda mor renk

Mor denildiğinde akıllara ilk gelen birden çok çeşitlerde tasarlanmış olan örnek modelleri sizlere paylaşıyorum. Evinizde içinizi rahatlatacak içinizi ferahlatacak görünümü huzuru çok rahatlıkla içinizde hissedeceğiniz tasarımları sizler için araştırdım. Herkesin zevkine ve tarzına uygun dilerseniz modern dilerseniz klasik hangi tarzda olursa olsun huzuru içten yaşamak için morun büyüsüne gelin sizlerde kapalın.

dekorasyonda mor renk 2014

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mutfak Dekorasyon ModelleriMutfak Dekorasyon Modelleri Mutfak dekorasyonunun bir çok çeşidi vardır. Dekorsayon sadece dolaplar değildir. Mutfak dekorsayonu; dolapların rengi, zemin ve tezgah gibi çeşitli kısımların tümü dekorsayonu medyana getirir. Bunların dışında aksesuarlardan tutun duvar kağıdına kadar her şey dekorsayonu tamamlar. Bir mutfağı yenilerken bu saydığımız kısımların ya hepsi yenilenmelidir ya da bu kısımların görünümüne […]
  • Modern Tencere TakımlarıModern Tencere Takımları mutfağınız da ufak olan bir şeyi de unutmuyoruz ne mi tabiî ki de lezzetli yemeklerinizi pişirdiğiniz tencereler birbirinden harika desen ve modellerde olan bu tencerelere bayılacaksınız hem kaliteli hem de şık olan bu tencere takımları bakmaya değer.
  • Saatli Ayna ModelleriSaatli Ayna Modelleri Artık aynayı ve saati aynı yerde çok rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bu büyük dekoratif modelini evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evlerin vazgeçilmezi olan ayna ve saat modellerini ayrı yerlerde kullanmak yerine gelin ikisini bir birleştirerek nasıl modern dekorasyon oluşturduğunu hep beraber görelim.
  • Mor çiçekli koltuk takımlarıMor çiçekli koltuk takımları Mor çiçekli çok güzel koltuk takımı modelleri evinize değişik ve hakikaten yeni bir soluk katacaktır. Bakalım beğenecek misiniz?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica