Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // denize girmek oruç bozar mı

denize girmek oruç bozar mı

Denize girmek orucu bozmaz. Rahatlıkla girebilirsiniz fakat boğazınızdan aşağıya deniz suyu kaçmaması gerekmektedir. Deniz suyu yutarsanız oruç tabii ki bozulur.

denize girmek oruç bozar mı tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • En güzel hz muhammed sözleri mesajlarıEn güzel hz muhammed sözleri mesajları En güzel hz muhammed yazılarından sonra şimdi ise onun değerli hadislerini mesajlarını ve tabii ki resimli sözlerini yayınlıyor ve yer veriyoruz.
  • İftar açarken ezan okunması şart mı?İftar açarken ezan okunması şart mı? İftar açarken güneşin batması yeterlidir. O vakit iftarın geldiğine işarettir. Vakit geldiği zaman ezan okunmadan iftar yapabilir, orucunuzu açabilirsiniz.
  • Buruna ilaç sürmek orucu bozar mıBuruna ilaç sürmek orucu bozar mı Buruna sürülen sıvı ilaçlar genizden boğaza ve oradan mideye girerse haliyle oruç bozulur. Katı merhemler yada ilaçlar ve kremler buruna sürülebilir, bir sakıncası yoktur orucu bozmaz.
  • Bayramın ikinci günü oruç tutmak caiz miBayramın ikinci günü oruç tutmak caiz mi Ramazan bayramının 1. Gününde oruç tutulmaz caiz değildir. 2. Gününde oruç tutulmaktadır. Alimlere göre ramazan bayramı bittikten sonra oruç tutmak daha iyidir. Bayramlar sevinç günü olduğu için oruç tutulmaması daha iyidir deler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica