Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Derya baykal oya modelleri

Derya baykal oya modelleri

Derya baykal örgü örnekleri güncesinde bugün oya modellerine yer verdik. Deryalı günler ve deryanın dünyasında yer alan ve yayınlanan en güzel farklı iğne tığ işi oya modellerine yer verdik. Bakalım güzel oya modellerini beğenecek misiniz?

Derya baykal oya modelleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2013 Bebek Patik Modelleri2013 Bebek Patik Modelleri 2013 bebek patikleri gerçekten çok doğal ve emek verilerek yapıldıkları ortada. Harika şirin ve sevimli yapıları ile dikkat çekiyorlar. Bebeklerin en çok ihtiyaç duyduklar eşyaların ilk sırasında yer alan patikler artık çok güzel ve göz alıcılar. İsteyenler tığ  işi ve motifli olarak yapabilirler.    
  • tığ işi örgü bebek yelek modelleri 2015tığ işi örgü bebek yelek modelleri 2015 Tığ işinden günümüzde harika yelekler örülmektedir. Bu yelekleri örmek isteyen hanımlar aşağıda yer alan çeşitlerden yararlanabilirler.
  • Yeni lif modelleri 2014Yeni lif modelleri 2014 Lifler örülmesi en kolay örgü örneklerinden olup. Yapım aşamasında bizlere hiç zorluk çıkarmaz. Banyolarda kullanılmak üzere örebileceğiniz bir sürü çeşitleri bulunmaktadır. El işi seven hanımların ilgisini çekecek yeni lif modellerini bir araya getirdik. Kullanım olarak çok ideal ve şık görünümleri ile bu lif modellerini herkes kolaylıkla örebilecektir.  El becerisine güvenen hanımlar […]
  • Lif nasıl örülür işlenir videoyu izleLif nasıl örülür işlenir videoyu izle Lif örgülerim içerisinde en çok yapılan üç bacaklı lif modelinin nasıl yapıldığını bu videoyu izleyerek öğrenebileceksiniz. Merak edenler için tığ teknikleri videoda yer alıyor. İki renk ipin kullanıldığını net olarak görebiliyoruz. Sizlerde örneğe bakarak öğrenebilirsiniz. Değişik lif modelleri arasında yer alan tığ işi lifler, üç bacaklı görsel anlatım olarak […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica