Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Desenli duvar kağıtları

Desenli duvar kağıtları

Bulunduğunuz mekanın temasını tarz ve stiline belirledikten sonra desenli duvar kağıdı seçerken pek fazla zorlanmayacaksınız.  Desenlerin anlamı ve tarzı vardır. Her biri farklı dekorasyon anlayışını yansıtmaktadır.  Koyu renkler sizin baskın karakterli olduğunuzu ve egonuzun biraz daha yüksek olduğunu gösterir. Buda normaldir. Her insanda aslında biraz ego vardır. Büyük desenleri tercih edin. Kendinizi iyi hissettiğiniz renklerden oluşan ve her baktığınızda size huzur verecek desenli duvar kağıtlarını ve modellerini seçmenizde yarar var.

Duvar Kağıtları Modelleri Resimleri 1 Duvar Kağıtları Modelleri Resimleri 2 Duvar Kağıtları Modelleri Resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Farklı Balkon dekorasyonu örnekleriFarklı Balkon dekorasyonu örnekleri Balkonlar kış aylarında umursanmayan ve adeta bir depo olarak kullanılan alanlardır. Yaz geldiğinde ise değere binen hatta bir çoğumuzun sıcak havalardan bunalıp uyuduğu yerlerdir. Bu küçük alanlarımızı gelin büyük yaşam alanlarına çevirelim. Aksesuarlardan tekstil ürünlerine ve renklere kadar  bir çok yapılan doğru seçim balkonlarınızı çok farklı bir dekorasyon ortamına […]
  • 2014 amerikan kapı modelleri2014 amerikan kapı modelleri Eskiyen kapılarınızı yenilemeye karar verdiyseniz eğer burada yer alan Amerikan tarzı kapı modellerini görmeden bence karar vermeyiniz. Harika modeller 2014 yılında sizleri bekliyor. Tasarım olarak benden tam not aldılar... sizi bilemem işte 2014 Amerikan kapıları ve çeşitli renkleri.
  • Ev aydınlatma örnekleriEv aydınlatma örnekleri Ev içinin aydınlatılması dekorasyonda çok önemli bir detaydır. Değişik aydınlatma yöntemleri ve sistemleri bulunmaktadır. Bunları değerlendirmeniz ve yararlanmanız için aşağıya görselleri sizler için ekledik. Bakalım sizin eviniz için en uygun hangisi?
  • Renkli mutfak örnekleriRenkli mutfak örnekleri Renkli ve canlı mutfak tasarımına önem veren hanımların çok hoşuna gideceği yeni modelleri bir arada sunmak istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica