Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Desenli lif modelleri facebook 2015

Desenli lif modelleri facebook 2015

Desenleri ile göz kamaştıran lif örneklerini facebook’tan sizler için toplayarak bir araya getirdim. Örnekler çok beğeni almıştır.

Desenli lif modelleri facebook 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Farklı iğne oyası modelleriFarklı iğne oyası modelleri Farklı iğne oyası örnekleri facebook ve kişisel Türkçe blog sitelerinden temin edilerek sizlere sunulmuştur. Farklı iğne oyası ile harika yazmalar ve havlu kenarı modelleri yapılmaktadır. Modelleri ve çeşitleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • iğne oyası örnekleri yeni 2015 facebookiğne oyası örnekleri yeni 2015 facebook facebook hobi gruplarında paylaşılan birbirinden güzel 2015 iğne oyası örneklerini siz değerli misafirlerinize resimleri ile birlikte göstermeye çalışıyoruz.
  • Lif modelleri yeni 2015Lif modelleri yeni 2015 Lifler sadece tek bir yöntemle değil, birden fazla teknikle örülmektedir. İşinize nasıl geliyorsa sizin için kolay olan hangisi ise lif örneklerinizi ona göre örebilirsiniz. Tığ işi, şiş ile kasnak ve çivi işi ile lif örmenin çok farklı yolları vardır. Model olarak kafanızda hala lif örneğiniz netlik kazanmadıysa bu yıl birbirinden farklı lif örnekleri görücüye çıktı. Bizlerde bu güzel […]
  • Yazma kenarı oya örnekleriYazma kenarı oya örnekleri Yazma kenarı oya modelleri arıyorsanız işte o zaman doğru sayfadasınız değer. Bugüne kadar sitemizde çeşitli yazma ve yemeni kenarı oyaları ile ilgili konular görseller videolar ve resimler paylaştık. Anlatımları ile açıklamaları ile bizlere yardımcı olan editör arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlgili örgü el işleri kategorimizden birdeb fazla yazma kenarı oyalarına ulaşabilirsiniz. […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica