Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // dilber dudağı lif modelleri

dilber dudağı lif modelleri

dilber dudağı lif örneklerinin ismi farklı olduğundan dolayı size bir garip gelecek ama yapılışını hissedince ne kadar kolay ve keyifli olduğunu anlayacaksınız.

lif modelleri ve yapılışları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • gelin damat lifi yapılışıgelin damat lifi yapılışı Gelin damat liflerini değişik örgü iplerle örebilirsiniz. Yapılışı konusunda kararı size bırakıyoruz ama sakallı iplerle çok şık oluyor.
  • Pullu Oya ÖrnekleriPullu Oya Örnekleri Oya yaparken hem sade oyaların hem da pullu oyaların olduğunu görebilirsiniz. Pullu oya yapacaksanız eğer, bu uygulamanın sandığınızdan kolay olduğunu bilmelisiniz. Eğer oya yapmayı biliyorsanız, bu işin sadece oya yaparken ip arasında pulları katmaktan ibaret olduğunu öğrenip rahatlayabilirisiniz. Elbette bu işte yeni iseniz, bu durum size biraz karmaşık gelebilir; ama unutmayın zaman […]
  • En güzel havlu kenarları En güzel havlu kenarları Hanımlar evlerinde boş zamanlarında el işleri ile uğraşmaya bayılırlar. Havlu kenarı örnekleri onların en çok sevdiği ve değer verdiği işlemelerden birisidir.  Genç kızlar çeyizlerini güzelleştirmek ve zenginleştirmek için genelde en güzel ve özel havlu kenarı modellerini tercih etmektedirler. Evinizdeki havlular işlenmemiş ve düz görünümlü ise, sizlerde burada paylaştığımız havlu […]
  • İğne oyası modelleri 2015 facebookİğne oyası modelleri 2015 facebook 2015 yeni facebook iğne oyası modelleri çeşitleriyle sayfamızda yer almıştır. Çeyizler için iğne oyası arayan hanımlar bunlar tam size göre.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica