Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Dini sözler hadisler

Dini sözler hadisler

Resimli diniz sözler ve hadisler hem kısa hem uzun olmakla birlikte facebookta paylaşmanız için aşağıda yayınlanmıştır. En anlamlı hadisleri ve İslami dini sözleri sitemizde bulabilirsiniz.

Dini sözler hadisler resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel sözler resimliEn güzel sözler resimli Resimli güzel sözler hem sözlerin güzel anlam içerdiği hem de bu sözleri tamamlayacak resimlerin yer aldığı sözlerdir. Bu iki kavram gönderilecek sözün anlam bütünlüğünü oluşturacaktır.Sözlerinizi destekler nitelikte ki resimleri göndermeniz mesajın etkisini arttıracak bir faktördür. Güzel sözler gönderildiği kişiye göre değişkenlik gösterebilir.Arkadaşınıza göndereceğiniz güzel […]
  • sporla ilgili sözler kısasporla ilgili sözler kısa Sağlıklı yaşam denildiğinde akla ilk gelen, düzenli beslenme ve spordur. İnsanlar yediklerine ve içtiklerine ne kadar dikkat ederlerse etsinler, sağlıklı birey olabilmeleri için düzenli spor yapmaları gerekmektedir. Bu durumu en iyi açıklayan etkenlerden birisi de sporla ilgili sözlerdir. Ünlülerin, bilgelerin, bilim adamlarının, siyasetçilerin, komutanların ve padişahların sporla […]
  • Kurban bayramı mesajları facebookta paylaşKurban bayramı mesajları facebookta paylaş Kurban bayramı mesajları sözleri en güzel resimli halleriyle facebook sayfamızda yayınlanmaktadır. Biz hem twitter hem instagram ve facebook sayfalarımızda sözleri paylaşıyoruz.
  • Kurban bayramı mesajları komikKurban bayramı mesajları komik Kurban bayramı bazen çok komik anlara sahne alabilmektedir. Kaça koyunlar ve danalar yurdum insanını şekilden şekle sokmaktadır. En komik kurban bayramı mesajlarını sözlerini ve karikatürlerini bayram boyunca sitemizde paylaşacağız. Bizi hem buradan hem sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica