Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Disko topu yapımı örnekleri

Disko topu yapımı örnekleri

Disko topu küçüklükten beri biz kız ver erkeklerin odalarında kullanmak istediği dekoratif bir ışıldaktır. Nasıl yapıldığını örnekleri ile birlikte inceleyelim.

Disko topu yapımı örnekleri 1 Disko topu yapımı örnekleri 2 Disko topu yapımı örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.
  • Ayakkabı bağcığından bileklikAyakkabı bağcığından bileklik Eskiyen ayakkabınızın bağıcıkları ile bileklikler yapabilirsiniz ve çeşitli aksesuar ve materyaller ile kendi aksesuar modanızı yaratabilirsiniz.
  • kazak kolundan eldiven yapalımkazak kolundan eldiven yapalım Eskiyen kazaklarınızın kolları ile son derece bu sezonun modasına uygun el yapımı eldivenler yapabilmeniz mümkündür.
  •  Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Günümüzde ampuller ile yapılmakta olan çok farklı tasarımlar mevcuttur. Adını tam olarak bilemediğimiz bu el işlerinde kendinizden de bir şeyler katarak çok farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica