Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Diy: Kolay Babet Süsleme

Diy: Kolay Babet Süsleme

Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.

Kolay Babet Süsleme 1 Kolay Babet Süsleme 2 Kolay Babet Süsleme 3 Kolay Babet Süsleme 4 Kolay Babet Süsleme 5 Kolay Babet Süsleme 6 Kolay Babet Süsleme 7 Kolay Babet Süsleme

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Meyve kabuklarından dekorMeyve kabuklarından dekor Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Eldivenden oyuncak yapımıEldivenden oyuncak yapımı Eldivenden çok çeşitli el işleri yapılıyor. Onlardan birisi bugün sizlere göstereceğim çeşitli bir oyuncak yapımı ve örneği olacak

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica