Buradasınız : Ana Sayfa // Sağlık // Diz ağrılarına ve kireçlenmesine hangi bölüm bakar?

Diz ağrılarına ve kireçlenmesine hangi bölüm bakar?

Diz ağrıları çok çalışmaktan, ayakta fazla durmaktan ve ileri yaştan dolayı ortaya çıkmaktadır. Eğer dizlerde kireçlenme varsa yine bu büyük ağrılara sebep olabilmektedir. Diz ağrısı ve kireçlenme için Ortopedi polikliniğine gitmeniz gerekmektedir.

Diz ağrılarına ve kireçlenmesi tedavi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Boy uzatma egzersizleri 7 haftada 10cm’e kadarBoy uzatma egzersizleri 7 haftada 10cm’e kadar 7 haftada 10cm'e kadar boy uzatmak mümkün mü? Uzman sporcular ve eğitmenler tarafından önerilen boy uzatma egzersizleri ile bu mümkün olabiliyormuş. Kişiden kişiye değişebilir. Eğer kişi ergenlik dönemindeyse bu pek ala mümkündür.
  • Pilates hareketleri resimli egzersizleriPilates hareketleri resimli egzersizleri Son zamanların trend olan pilates ülkemizde çok sevilmeye başlandı. Beden zihin ve konsantrasyon ile alakalı olan bu sporu sizlerde evinizde yapabilirsiniz. Topla, bant ile yada topsuz olarak yapılabilmektedir. Ülkemizde bu spora en çok katkı sağlayanlardan birisi sayın ebru şallıdır. Onun sayesinde pilates ülkemizde tanınmaya ve sevilmeye başlandı.
  • Göbek eritme egzersizleri resimliGöbek eritme egzersizleri resimli Göbek eritmek isteyenlerin yapabilecekleri en etkili hareketler ve faydalı egzersizler burada. Az yiyin ve bu hareketleri düzenli olarak yapın ve sonuca sizler bile inanamayacaksınız.
  • Göbek eritme hareketleri resimli anlatımGöbek eritme hareketleri resimli anlatım Bayanların ve özellikle erkeklerin en muzdarip olduğu bölgesel kilolardan birisi olan göbek ne yazık ki insan vücudunda erimesi en zor olan bölümdür. Bazen spor ve az yemek bile buna çare olmuyor ve fazla yağları ameliyat ile aldırıyorlar. Bu hareketlerle sizlerde göbeğinizde biriken yağları ve fazla kiloları eritebilirsiniz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica