Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // dünya basın özgürlüğü günü mesajları

dünya basın özgürlüğü günü mesajları

Dünyada pek çok ülkeden basın özgürlüğüne karşı etkinlikler ve mesajlar verilmektedir. Sizlerde sesinizi sosyal medyadan bu güzel mesajlarla duyurabilirsiniz

dünya basın özgürlüğü günü mesajları 2

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım şiirleri 2 kıta10 kasım şiirleri 2 kıta 2 kıtalık on kasım şiirlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Atatürk ile ilgili ne kadar şiir ve söz paylaşsak azdır. O bu bütün övgüleri sonuna kadar hak ediyor.
  • babalar günü ile ilgili şiirler 2 kıtalıkbabalar günü ile ilgili şiirler 2 kıtalık iki kıtalık babalar günü şiirleri kısa olmasına rağmen bence çok etkileyici ve anlamlı görünüyor. Sizlerde çocuklarınıza bu güzel babalar günü şiirlerinde okutturabilirsiniz.
  • Anneler günü kartları anasınıfıAnneler günü kartları anasınıfı Anasınıfı öğrencileri tarafından yapılan anneler günü kartlarını çok beğenecek ve sizlerde okulöncesinde çocuklarınıza bu güzel kartlardan yaptırtmak isteyeceksiniz.
  • Anneler günü etkinlikleri 2. sınıfAnneler günü etkinlikleri 2. sınıf 2. sınıf öğrencileri her sene okullarında birbirinden farklı ve güzel anneler günü etkinliklerine katılmaktadırlar. Öğrencilerin anneleri ve öğretmenleri ile kutladıkları bu etkinlikler gelin göz atalım.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica