Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Dünyanın en büyük köpek resimleri

Dünyanın en büyük köpek resimleri

Köpekler günümüzde  suya yemeğe muhtaç olan gariban hayvanlardır. Özellikle yaz aylarında kapınızın önüne bir tas su koyun ve onları düşünün.  ”sadık” denildiği zaman akla neden ilk köpekler gelir? Çünkü onlar ona verdiğiniz değeri hiçbir zaman karşılıksız bırakmazları. Sevimli tatlı hal ve tavırları ile dünyada en çok bakılan ve evcilleştirilen hayvanların başında gelmektedir. Türlü çeşitli ve çok farklı köpekler olduğunu biliyoruz peki ya Siz hayatınızda hiç bu kadar büyük köpekler gördünüz mü? işte Dünyanın en büyük köpekleri..!!

Dünyanın En Büyük Köpek Resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • İlginç akvaryum balıklarıİlginç akvaryum balıkları İlginç akvaryum balıkları türlerini ve özellikle en ilginçlerini sizler ve merak eden ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Tatlı ve tuzlu su olmak üzere dünya üzerinden birbirinden ilginç balıklar ve bu balıkların akvaryumda yaşayan türleri bulunmaktadır.
  • İngiliz pitbull terrierİngiliz pitbull terrier İngiliz pitbull terrier en güçlü köpeklerin başında geliyor. İyi bir eğitim verilmelidir. Yoksa ileride sahibine bile zarar verir. Bu tarz köpekler eğitimden geçmelidir.
  • Hamster kafesiHamster kafesi Hamster çok tatlı bir faredir. Evde bakılabilecek en şirin hayvanların başında gelmektedir. Onun için kafes arıyorsanız doğru yerdesiniz. Büyük küçük, el yapımı olmak üzere hamster kafes çeşitlerini bu makalemizde bulabilir, inceleyebilirsiniz.
  • English bulldog sahibindenEnglish bulldog sahibinden English bulldog sahiplerinin çekmiş oldukları fotoğrafları ve görüntüleri merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. En çok tercih edilen köpeklerin başında english bulldog gelmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica