Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Dünyanın en küçük annesi ve babası

Dünyanın en küçük annesi ve babası

Dünyanın en küçük evli çiftlerini karşınıza getiriyoruz. En küçük anne ve babayı görünce çok şaşıracaksınız. Birde çocukları olsa çok daha güzel olur değil mi?

Dünyanın en küçük annesi ve babası paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel çocuk resimleriEn güzel çocuk resimleri Dünyanın en tatlı en masumları çocuklarımızdır. Her anne ve baba çocuğunu çok sever. Eminim bu çocukları sizlerde kendi çocuğunuz kadar çok seveceksiniz.
  • Aile haftası ile ilgili şiirlerAile haftası ile ilgili şiirler Aile haftası ile ilgili birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşıyorum. İçerisinde anne, baba, evlat ve pek çok duygu içeren bu şiirleri çok beğeneceksiniz.
  • berat kandili tebrik mesajıberat kandili tebrik mesajı berat kandili tebrik mesajı pek çok kişiye gönderilebilmektedir. Başta anne baba daha sonra ağabey abla ve kardeşlerinize yollayabilirsiniz.
  • öğretmenler günü resmiöğretmenler günü resmi Resim yarışmaları özel günlerde öğrencilerin en çok sevdiği etkinliklerin ve faaliyetlerin başında gelmektedir. Öğretmenler günü resim çalışmalarını ve çizimlerini birazdan sizlerle paylaşacağım. Hepsi birbirinden güzel ve emek verilerek yapılmış olan öğretmenler günü resimleridir. Bu sene yarışmaya katılacak olan arkadaşlarımız bu resimlerden yararlanabilirler. Resim çizme […]

1 Yorum yapılmış " Dünyanın en küçük annesi ve babası "

  1. arda dedi ki:

    he bende inandım o taklit yapar vay gerizkalılar ya

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica