Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın en yakışıklı erkekleri.. Şarkıcısından sanatçısına  futbolcusundan popçu ve oyuncusuna kadar en yakışıklı sarışın esmer kumral erkekler. Bence listenin başında yıllardır hayran olduğum brad pitt ve daha sonra Leonardo Di Caprio olması gerekiyor. Bunun dışında diğer yakışıklıları sizler için aşağıya ekledim.

Brad Pitt

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Leonardo da vinci tablolarıLeonardo da vinci tabloları Leonardo da vinci en ünlü ressamlardan birisi olup, tarihe damga vuran isimlerden birisidir. Tabloları ve çizdiği resimlerle bilinir. Onu anlatan en güzel örnek mona lisa tablosudur.
  • Diş fırçalayan çocuk çizimiDiş fırçalayan çocuk çizimi Diş fırçalayan çocuk çizim örnekleri ve çalışmaları ile karşınızdayım. Çizim ile ilgilenen arkadaşlar için farklı çalışmaları resimli olarak yayınlamaya devam edeceğiz.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica