Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Dünyanın en yakışıklı erkekleri.. Şarkıcısından sanatçısına  futbolcusundan popçu ve oyuncusuna kadar en yakışıklı sarışın esmer kumral erkekler. Bence listenin başında yıllardır hayran olduğum brad pitt ve daha sonra Leonardo Di Caprio olması gerekiyor. Bunun dışında diğer yakışıklıları sizler için aşağıya ekledim.

Brad Pitt

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Leonardo da vinci tablolarıLeonardo da vinci tabloları Leonardo da vinci en ünlü ressamlardan birisi olup, tarihe damga vuran isimlerden birisidir. Tabloları ve çizdiği resimlerle bilinir. Onu anlatan en güzel örnek mona lisa tablosudur.
  • Diş fırçalayan çocuk çizimiDiş fırçalayan çocuk çizimi Diş fırçalayan çocuk çizim örnekleri ve çalışmaları ile karşınızdayım. Çizim ile ilgilenen arkadaşlar için farklı çalışmaları resimli olarak yayınlamaya devam edeceğiz.
  • kısa güzel sözler aşkkısa güzel sözler aşk Bizi biz yapan değerlerin başında gelen insana ve doğaya olan saygımız ve sevgimiz, yüzyıllardır güzel sözlerle, şiirlerle hitap edilmektedir. Sevdiğimize yazdığımız sözler, bizden sonra dahi yüzyıllar boyu yaşayabilir. Sözün vatanı, toprağı yoktur. Devletleri birbirine düşman eden söz, aynı zamanda hükümdarları barıştırabilir, küskünleri tekrar bir araya getirebilir, aralarında duvar […]
  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica