Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Dünyanın yedi harikası resimli

Dünyanın yedi harikası resimli

Dünyanın yedi harikası sıralaması ve listesi her yıl değişmektedir. Biz bu senenin en güzel 7 harikasını sizlerle resimli olarak paylaşacağız. Hepsi çok değerlidir ve dünya mirası listesinde bulunmaktadır.

Dünyanın yedi harikası resimli 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Osmanlı resimleriOsmanlı resimleri Osmanlı devleti biz Türklerin tarihinin en önemli dönemidir. Bu döneme ait pek çok eser ve kültürel miras hala korunmaktadır. Osmanlı resimlerini ve fotoğraflarını sizlerde facebookta paylaşabilirsiniz.
  • Miraç kandili mesajlarıMiraç kandili mesajları Kandiller çok özel günlerdir. Her kandilin biz Müslümanlar nezdinde çok önemli bir yeri vardır. Bugün günlerden Miraç kandili ve hepinizin Miraç kandilini kutlar, kutlama mesajlarını en güzel en farklı ve çok değişik resimli uzun kısa olarak paylaşmak isteriz. Dinimiz İslam'da Miraç kandilinin önemi ayrıdır. Bunu bilmek, benimsemek ve çocuklarımıza öğretmek bizlerin boynunun borcudur […]
  • miraç kandilinde ne oldumiraç kandilinde ne oldu Miraç günü en özel günlerden birisidir. Bütün kandiller arasında en değerli olanı sayılabilir. Recep ayının 27. gecesinde meydana gelmiştir. Bu geceye Miraç denilmektedir. Hz. Muhammed (s.a.v)'in Mucizevi bir şekilde Allah vasıtasıyla 7 kat göğe çıktığı gündür. Allah'ın huzuruna çıkmıştır. Göğe yükselmiştir. Hem ruhen hem bedenen tam anlamıyla Hz. Muhammed göğe Allah'ın huzuruna çıkar […]
  • Miraç kandili resimleri indirMiraç kandili resimleri indir Miraç kandili resimlerini bilgisayarına indir yada facebookta arkadaşlarınla paylaş! Biz gerekeni yaptık gerisi size kalmış.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica