Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Duygusal babalar günü sözleri mesajları

Duygusal babalar günü sözleri mesajları

Babalar gününün en anlamlı sözleri bence içerisinde duygu barındıran sözlerdir. Duygusal ve anlamlı olan kısa öz sözleri çok beğeneceksiniz.

Duygusal babalar günü sözleri mesajları tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım ile ilgili şiirler kısa10 kasım ile ilgili şiirler kısa 10 kasım ile ilgili bir çok yazı, söz ve komposizyon yayınladık. Şimdi ise sıra geldi en güzel on kasım şiirlerini sizlerle paylaşmaya.
  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili resimlerCumhuriyet bayramı ile ilgili resimler Cumhuriyet bayramı ile ilgili paylaşılacak bir çok güzel resimler ve fotoğraf karesi bulunmaktadır. Bizler bunlar arasında en güzel en popüler olan dikkat çeken 29 resimlerini sitemize ekledik.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Ramazan bayramı için güzel sözlerRamazan bayramı için güzel sözler Güzel sözlerin her biri sadece ramazan bayramına özel olarak sitemizde yer almıştır. Bayramlar bizlerin en mutlu olduğu, küslerin barıştığı bir araya geldiği kutlu ve çok özel günlerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica