Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Ebru sanatı örnekleri

Ebru sanatı örnekleri

Ebru sanatına olan düşkünlüğünüzü bildiğimden dolayı bu sanatı icra edenlerin yapmış oldukları örnek resim çalışmalarını yayınlıyorum.

Ebru sanatı örnekleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Atatürk’ü anma mesajlarıAtatürk’ü anma mesajları Atatürk'ü anma gününe 10 kasım denilmektedir. Bu değerli günde Atatürk ile ilgili görseller, fotoğraflar, yazılar, filmler nette ve medyada yayınlanmaktadır.
  • 10 kasım sözleri duygusal10 kasım sözleri duygusal Atatürk şiirlerini okuduğunuz zaman çok duygulanacaksınız ve gururlanacaksınız. Bu sözleri başka sitelerde bulamazsınız benden söylemesi
  • Kurban bayramı kutlama kartlarıKurban bayramı kutlama kartları Bayram kutlama kartları zamanında ne kadar çok rağbet görürdür. Mektupla birlikte bayrama bir hafta kala öncede postaneden gönderirdik ve sevdiklerimize ulaşırdı. Şimdilerde bu kartlar görsel olarak internette sosyal mecralarda paylaşılmaktadır.
  • Kurban bayramı sözleri faceKurban bayramı sözleri face Face, twitter, instagram bu aralar çok güzel mesajlar ve sözler paylaşıyorlar. Kurban bayramı yaklaştığı için bizlerde arife günü öncesinde sevdiklerinize yollamanız için sizlere güzel kurban bayramı mesajlarını sunduk.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica