Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // El emeği göz nuru lif örnekleri 2015

El emeği göz nuru lif örnekleri 2015

El emeğiyle örülen bu lifleri yapanlardan Allah razı olsun. Hanımlarımız bizler için yaptıkları örgüleri paylaştıkça bu işe olan ilgi artacaktır.

Değişik Yeni Lif Örnekleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Atkı bere örgü modelleriAtkı bere örgü modelleri Soğuklar tavan yaptı. Haliyle çok üşümeye başladık. İşe giderken dışarı çıkarken mutlaka atkı ve berelerinizi kullanmayı ihmal etmeyin yoksa, Allah göstermesin hasta olursunuz. Hazır olan çeşitlerden yana tercihini kullanmayacak arkadaşlarımıza el emeğinden yapılan örgü atkı ve bere modellerini göstermek istiyorum.
  • beyaz mor lif örnekleribeyaz mor lif örnekleri Mor ile beyazın uyumunu bu güzel lif modellerinde görüyoruz. Yapanlardan Allah razı olsun emeklerine ve kollarına sağlık.
  • İğne oyası örnekleri görselleriİğne oyası örnekleri görselleri En güzel iğne oyası örneklerini ve görsellerini incelemeniz için bir araya getirdik. Bu iğne oyaları tamamen el emeğiyle yapılmış ve özenerek örülmüşlerdir.
  • havlu kenarı modelleri 2015havlu kenarı modelleri 2015 2015 en yeni el emeği havlu kenarı modellerini çok sevecek ve çeyizleriniz için örmek isteyeceksiniz. çeyizleriniz için bu havlu kenarlarını mutlaka örünüz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica