Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // El emeği oyuncak tavşan yapımı

El emeği oyuncak tavşan yapımı

Sevimli olan el emeği tavşanın yapımı çok basit olduğu için dilediğiniz zaman çocuklarınıza yada evinize hoş bir dekor katması için yapabilirsiniz.

El emeği oyuncak tavşan yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kedi Motifli KazakKedi Motifli Kazak Kırmızı renkte yapılmış olan ve kedi motifli kazak modeli sizlerle. Malum kış geldi ve kış için böyle hoş model yapabilirsiniz çocuklarınıza. Ne dersiniz hanımlar örmek için harika bir fikir bence.
  • 4 Renkli Yün Haroşa Örgü Kapşonlu Bebek Hırkası4 Renkli Yün Haroşa Örgü Kapşonlu Bebek Hırkası 4 farklı iplerden yapılmış olan kırmızı , sarı , yeşil ve mavi renklerden örülmüş kapşonlu bebek hırkası modeli sizlerle. Bu model çok sevimli ve hoş görünüyor. Bakalım sizler nasıl bulacaksınız.
  • Laleli Dantel ÖrneğiLaleli Dantel Örneği Renkli iplerle yapılan laleli dantel modeli çok hoş görünüyor. Yanları rengarenk laleler ve ortası ise dantel şeklinde çok güzel duruyor.
  • Kız Çocuğuna Etek DikelimKız Çocuğuna Etek Dikelim Anneler şimdi hep beraber kız çocuğumuz için gelin etek yapalım ne dersiniz. Dışardan hazır almak yerine evde boş zamanlarınızda böyle hoş ve eğlenceli etek dikebiliriz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica