Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // El yapımı süs eşyaları kolay

El yapımı süs eşyaları kolay

El yapımı ve yapılışı kolay olan süs eşyalarını ister çeyizlerinize dilerseniz evinize dekora ve dekorasyon amaçlı olarak örebilirsiniz.

El yapımı süs eşyaları kolay 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Havlu Kenarı ÇeşitleriHavlu Kenarı Çeşitleri Havlu kenarlarını işlemek geçmişten günümüze neredeyse bütün bayanların sevdiği ve tercih ettiği bir işlemedir. Gerek mutfak ve banyolarda kullanmak amacıyla, gerek dekor amaçlı, gerekse hediyelik ve de en çok tercih edilen çeyizlik işlenen bu havlu kenarları eski zamanlardan beri bayanların vazgeçilmezi halindedir. Babaannelerimizin ve anneannelerimizin evlerinde çokça havlu kenarı […]
  • kek kalıplarından çam ağacı yapımıkek kalıplarından çam ağacı yapımı Kek kalıpları ile çan ağacı yapabilir ve eskiyen kek kalıbının nasıl bir süs eşyasına dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.
  • Parmak arası terliklerden neler yapılır?Parmak arası terliklerden neler yapılır? Parmak arası terlikleri kimisi eskidiği zaman tekrardan onları yeniliyor ve süslüyor. Bazıları ise onlardan çok farklı kapı süsleri yapıyorlar.
  • Mutfak peçetesi dantel modelleri 2015Mutfak peçetesi dantel modelleri 2015 Mutfakları farklılaştıran danteller, şimdilerde ise yeni örnekleriyle ön plana çıkmakta ve dikkat çeken el örnekleri konumuna gelmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica