Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Elbise ve çilek şeklinde lif modelleri 2015

Elbise ve çilek şeklinde lif modelleri 2015

Elbiseli lifler çok değişik olduğundan dolayı genç gelin adayı kızlarımız bu tarz lifleri ilk olarak çeyizlerine örmektedirler.

Elbise ve çilek şeklinde lif modelleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Perde danteli modelleri 2015Perde danteli modelleri 2015 2015 yılının birbirinden güzel çeyizlik dantel modellerini sizlerle paylaşmaya ve bu konuda genç kızlarımıza yardımcı olmaya devam ediyoruz.
  • en güzel dantel vitrin takımı örneklerien güzel dantel vitrin takımı örnekleri En güzel dantel vitrin takımı modellerini çeşitleriyle bu sayfamızda bulabilirsiniz. Dantel vitrin takımları çeyizleriniz için örebileceğiniz en ideal örgü örneklerinin başında yer almaktadır ve genç kızlarımıza tavsiyemizdir.
  • Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015Üçgen elbise şeklinde değişik lif örnekleri 2015 Üçgen ve aynı zamanda elbise şeklinde olması bu lif modellerini gözümüzde farklı kılmaktadır. Farklı lif arayanlar için paylaşıyoruz.
  • Boncuk isi oda takımı modelleri 2015Boncuk isi oda takımı modelleri 2015 Boncuk işiyle odalarınıza birbirinden güzel ve çok özel takımlar örebilirsiniz. Ayrıca genç kızlar bu modelleri çeyizlerine ekleyebilirler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica