Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emek ve dayanışma günü ile ilgili şiirler

emek ve dayanışma günü ile ilgili şiirler

emek ve dayanışma gününü bizlere anlatan ve önemseten en güzel anlamlı şiirler burada. Bir işçi olarak bu şiirleri okurken duygulandım diyebilirim.

resimli emek ve dayanışma günü ile ilgili şiirler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Karakalem manzara örnekleriKarakalem manzara örnekleri Hepsi birbiriden farklı ve değerli olan karakalem manzara çizimlerini bu işi bilmeyen kişiler tarafından bile çok sevilecek. Şunların güzelliğine ve farklılığına bakar mısınız? Sadece karakalem ile böyle güzel manzaraları tecrübeli kişiler yapar.
  • Baykuş kalıbıBaykuş kalıbı Baykuş kalıbı ile pek çok hobi işi yapılabilmektedir. Bu kalıplarla sizlerde keçe, alçı, kağıt gibi değişik baykuşlar yapabileceksiniz.
  • Anneler günü şarkılarıAnneler günü şarkıları Şarkılarla, hediyelerle ve sözlerle anneler gününü kutlamaya devam ediyoruz. Bu anlamlı gün içi yazılan ve neşe ile söylenen şarkıları sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
  • işçi bayramı sözleriişçi bayramı sözleri İşçilerin hakkını aradığı ve isteklerini dile getirdiği bu özel günde sizlerde sesinizi duyurabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel işçi bayramı sözlerini resimli olarak paylaştık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica