Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emek ve dayanışma günü İngilizcesi

emek ve dayanışma günü İngilizcesi

Emek ve dayanışma işçi bayramı sadece ülkemizde değil, Dünyada tüm işçiler tarafından kutlanmaktadır. eğer yabancı dostlarınız ve işçi arkadaşlarınız varsa sizlerde onlara İngilizce mesajlar gönderebilirsiniz. emek ve dayanışma günü İngilizcesi ” Labour and Solidarity Day” olarak yazılır.

emek ve dayanışma günü İngilizcesi paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce 19 mayıs sadece ülkemizde bilinen bir gençlik bayramı değildir. Aynı zamanda dünyada bilinen bir bayram haline gelmiştir. İngilizcesi: commemoration of Atatürk youth and sports day olarak yazılır.
  • ASKER SÖZLERİASKER SÖZLERİ Sizler içi en yeni ve en güzel mesajları paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün ise asker sözlerine bakacağız. Sayfamızda bulunan damar asker sözleri , en güzel asker mesajlarını sevdikleriniz için facebook veya twitterdan paylaşabilirsiniz. Ben buradan tüm askerlerimize vatan nöbetinde başarılar diliyorum ve allah yardımcınız olsun...
  • işçi bayramı marşı sözleriişçi bayramı marşı sözleri işçi bayramı marşının sözlerini ele aldık ve inceledik. Tüm yurttaşlarımızın işçiler bayramını yürekten ve içtenlikle kutluyor. Onlara iş hayatlarında başarılar diliyoruz.
  • işçi bayramı mesajlarıişçi bayramı mesajları Tüm işçilerin 1 mayıs bayramını yürekten kutluyoruz. En güzel sözlerle ve mesajlarla sizlerde iş arkadaşlarınıza facebooktan gönderiler yapabilirsiniz. Farklı kısa ve öz işçi bayramı mesajları resimli olarak sayfamızda yer almıştır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica