Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emek ve dayanışma günü İngilizcesi

emek ve dayanışma günü İngilizcesi

Emek ve dayanışma işçi bayramı sadece ülkemizde değil, Dünyada tüm işçiler tarafından kutlanmaktadır. eğer yabancı dostlarınız ve işçi arkadaşlarınız varsa sizlerde onlara İngilizce mesajlar gönderebilirsiniz. emek ve dayanışma günü İngilizcesi ” Labour and Solidarity Day” olarak yazılır.

emek ve dayanışma günü İngilizcesi paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce19 mayıs gençlik spor bayramı İngilizce 19 mayıs sadece ülkemizde bilinen bir gençlik bayramı değildir. Aynı zamanda dünyada bilinen bir bayram haline gelmiştir. İngilizcesi: commemoration of Atatürk youth and sports day olarak yazılır.
  • Airbus a380 içi cockpit fotoğraflarıAirbus a380 içi cockpit fotoğrafları Airbus a380 uçağını sanırım sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur. İçinin ve cockpit fotoğraflarını sizlerle paylaşmak istedim. Tüm pilot olacak arkadaşlarıma gelsin.
  • işçi bayramı 2015işçi bayramı 2015 2015 işçi bayramı 1 mayıs cuma gününe denk gelmektedir. Böylelikle cuma, cumartesi ve pazar günü tüm çalışanlar doyasıya tatil yapabilecekler. işçi bayramı 2014 yılında olduğu gibin yine bu sene 2015 yılında etkinliklerle ve şenliklerle kutlanacaktır.
  • işçi bayramı mesajlarıişçi bayramı mesajları Tüm işçilerin 1 mayıs bayramını yürekten kutluyoruz. En güzel sözlerle ve mesajlarla sizlerde iş arkadaşlarınıza facebooktan gönderiler yapabilirsiniz. Farklı kısa ve öz işçi bayramı mesajları resimli olarak sayfamızda yer almıştır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica