Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emek ve dayanışma günü mesajları

emek ve dayanışma günü mesajları

En güzel işçi bayramı mesajları ve emek dayanışma günü sözleri sadece sitemizde özel olarak yayınlanmıştır. Çok beğeneceğiniz bu sözleri sizlerde bu bayrama özel olarak facebookta paylaşabilirsiniz.

emek ve dayanışma günü mesajları resimler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • işçi bayramı sözleriişçi bayramı sözleri İşçilerin hakkını aradığı ve isteklerini dile getirdiği bu özel günde sizlerde sesinizi duyurabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel işçi bayramı sözlerini resimli olarak paylaştık.
  • emek ve dayanışma günü ile ilgili şiirleremek ve dayanışma günü ile ilgili şiirler emek ve dayanışma gününü bizlere anlatan ve önemseten en güzel anlamlı şiirler burada. Bir işçi olarak bu şiirleri okurken duygulandım diyebilirim.
  • Hat sanatı resimleriHat sanatı resimleri Hat sanatı Müslüman ülkelerinde en çok değer verilen sanatlardan birisidir. Ülkemizde bu işi yapan çok değerli insanlar vardır.
  • işçi bayramı filmiişçi bayramı filmi işçi bayramı filmini çok beğeneceksiniz. İşçiyi anlatan ve onun derdine derman olan bu filimden çok özel resimleri ve kareleri siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica