Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emek ve dayanışma günü şiirleri

emek ve dayanışma günü şiirleri

emek ve dayanışma günü şiirlerini çok beğenecek sizlerde Twitter ve facebookta işçi arkadaşlarınızla bu güzel şiirleri paylaşacaksınız.

2015 emek ve dayanışma günü şiirleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 1 mayıs bahar bayramı yazı1 mayıs bahar bayramı yazı 1 mayıs bahar bayramında bütün işçiler ve emekçiler özellikle Ülkemizde Taksim meydanında kutlamaktadırlar. Ülkemizde bahar işçi bayramı ilk olarak 1923 yılında kabul edilmiştir. Bu sene bakalım taksimde kutlamalara izin verecekler mi?
  • işçi bayramı sözleriişçi bayramı sözleri İşçilerin hakkını aradığı ve isteklerini dile getirdiği bu özel günde sizlerde sesinizi duyurabilirsiniz. Sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel işçi bayramı sözlerini resimli olarak paylaştık.
  • işçi bayramı hakkında özlü sözlerişçi bayramı hakkında özlü sözler işçi bayramı hakkında pek çok güzel, özlü ve anlamlı sözler söylenmiştir. Facebookta paylaşabileceğiniz çok güzel işçi bayramı özlü sözlerini yayınladık.
  • Dini Sözler Facebook ResimliDini Sözler Facebook Resimli Günümüz internet kullanıcılarının neredeyse tamamının bir aktif olarak kullandığı Facebook hesabı bulunmaktadır. Kimi internet kullanıcıları bu hesaplar üzerinden insanlara ders olması nedeniyle dini sözler paylaşmaktadır. Kimileri arkadaşlarını ve yakınlarını bulmak, onlarla iletişim kurmak, resim ve fotoğraf paylaşımı yapmaktadır. Dini sözler Facebook üzerinden paylaşıldığında daha […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica