Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // emirgan lale şenlikleri 2015

emirgan lale şenlikleri 2015

emirgan lale şenliklerinden en güzel ve özel kareleri sizlerle paylaştık. Sizlerde ilhama alarak belki bu sene düzenlenecek olan lale festivaline katılırsınız.

emirgan lale şenlikleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Babalar günü hediyeleri ucuzBabalar günü hediyeleri ucuz En ucuz babalar günü hediyelerinin başında kupa bardaklar, gömlek ve tişörtler, ayakkabı modelleri, plaketler ve oscar heykelleri gelmektedir. Babanıza sizlerde bu ucuz hediyelerden internetten satın alabilirsiniz.
  • iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015iş sağlığı ve güvenliği haftası 2015 Bu sene yine her zaman olduğu gibi iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili pek çok konferanslar ve etkinlikler yurt genelinde yapılacaktır. İş sağlığı her şeyden önce gelir. Ülkemizde çalışanların vahim durumu ortadadır. Bu konuda hala herhangi bir düzenleme maalesef yapılamamıştır. İşçilerin güvenliğini sağlamak hükümetlerin ve politikacıların görevidir. Onların yararına yasalar çıktıkça […]
  • Yeşilay haftası görsellerYeşilay haftası görseller En çok sevdiği haftalardan birisi Yeşilay haftasıdır. Bu özel ve değerli gün için sizlerde facebookta bilgilendirme farkındalık anlamında görselleri paylaşabilirsiniz.
  • 2015 En tatlı bebek resimleri2015 En tatlı bebek resimleri Birbirinden sevimli ve çok tatlı yeni bebek fotoğraflarını bir araya getirdik. Anne olmak isteyenler bu çocukları görünce çok heveslenecekler.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica