Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // En güzel hz muhammed sözleri mesajları

En güzel hz muhammed sözleri mesajları

En güzel hz muhammed yazılarından sonra şimdi ise onun değerli hadislerini mesajlarını ve tabii ki resimli sözlerini yayınlıyor ve yer veriyoruz.

En güzel hz muhammed sözleri mesajları paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • denize girmek oruç bozar mıdenize girmek oruç bozar mı Denize girmek orucu bozmaz. Rahatlıkla girebilirsiniz fakat boğazınızdan aşağıya deniz suyu kaçmaması gerekmektedir. Deniz suyu yutarsanız oruç tabii ki bozulur.
  • İftar dualarıİftar duaları İftar duaları kısa Türkçe, Arapça ve en güzel çeşitleriyle sitemizde yer almaktadır. Allah orucunuzu ve dualarınızı kabul etsin arkadaşlar.
  • Sahurda ezan okunurken su içmekSahurda ezan okunurken su içmek Sahurda ezan okunurken su içmek orucu bozar mı Sahurda en çok merak edilenlerden birisi ezan okunurken, okunduğu esnada su içebilir miyiz? Eğer erken sahura kalktıysanız 5 dakika kala yemeyi ve içmeyi kesmelisiniz. Geç kalktıysanız ve mazeretliyseniz ezan okunurken su içebilirsiniz.
  • Denize girmek orucu bozar mı?Denize girmek orucu bozar mı? Oruçlu iken denize girilir mi? Sorusu ziyaretçilerimizden bize gelen en yoğun mesajlar arasında yer aldı. Ağızdan yada burundan mideye su gitmemesi şartıyla yıkanmak, banyo yapmak ve denize girmek orucu bozmaz

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica