Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // En güzel hz muhammed sözleri mesajları

En güzel hz muhammed sözleri mesajları

En güzel hz muhammed yazılarından sonra şimdi ise onun değerli hadislerini mesajlarını ve tabii ki resimli sözlerini yayınlıyor ve yer veriyoruz.

En güzel hz muhammed sözleri mesajları paylaş

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • denize girmek oruç bozar mıdenize girmek oruç bozar mı Denize girmek orucu bozmaz. Rahatlıkla girebilirsiniz fakat boğazınızdan aşağıya deniz suyu kaçmaması gerekmektedir. Deniz suyu yutarsanız oruç tabii ki bozulur.
  • Sahurda ezan okunurken su içmekSahurda ezan okunurken su içmek Sahurda ezan okunurken su içmek orucu bozar mı Sahurda en çok merak edilenlerden birisi ezan okunurken, okunduğu esnada su içebilir miyiz? Eğer erken sahura kalktıysanız 5 dakika kala yemeyi ve içmeyi kesmelisiniz. Geç kalktıysanız ve mazeretliyseniz ezan okunurken su içebilirsiniz.
  • Oruç fidyesi nedirOruç fidyesi nedir Kısaca oruç tutmaya mecali ve gücü olmayanların özellikle hastaların oruca karşılık verdiği fidyedir. Fidyenin tutarı fitre ve zekat ile aynıdır. En az 5 TL, diyanetin belirlediği rakama göre 7.5 TL'dir.
  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica