Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // En güzel kadir gecesi şiirleri

En güzel kadir gecesi şiirleri

Ayetler, hadisler, sözler, mesajlar derken şimdi ise kadir gecesi şiirleri ile sizlere merhaba demek istiyoruz. En içten duygularla yazılan şiir sözlerini beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

 

en güzel kadir gecesi şiirleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Cumhuriyet bayramı ile ilgili resimlerCumhuriyet bayramı ile ilgili resimler Cumhuriyet bayramı ile ilgili paylaşılacak bir çok güzel resimler ve fotoğraf karesi bulunmaktadır. Bizler bunlar arasında en güzel en popüler olan dikkat çeken 29 resimlerini sitemize ekledik.
  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • babalar günü ile ilgili şiirler uzunbabalar günü ile ilgili şiirler uzun Uzun babalar günü şiirlerini merakla ve dört gözle beklediğinizi bildiğim için sizi daha fazla bekletmeden en uzun babalar günü sözlerini yayınladım ve keyifle paylaştım.
  • Cuma namazı ile ilgili görsellerCuma namazı ile ilgili görseller Namaz ile ilgili görselleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sırada cuma namazı görselleri var. En kalabalık kılınan namaz kuşkusuz cuma namazlarıdır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica