Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // En güzel kadir gecesi sms mesajları

En güzel kadir gecesi sms mesajları

Kadir gecesinde herkes sevdiklerine güzel kısa sms mesajlar yollamaktadır. Nasıl bir mesaj yollama konusunda kararsız olanlar için en güzel kadir gecesi sms mesajlarını onlar için sayfamızda ve sitemizde yayınladık.

En güzel kadir gecesi sms mesajları tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Hazır ramazan ayı mesajlarıHazır ramazan ayı mesajları Hazır sms ve mesaj olarak gönderebileceğiniz ramazan ayı mesajlarını sizler için araştırdım ve en güzellerini buraya ekledim.
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Miraç kandiliniz mübarek olsun yazısıMiraç kandiliniz mübarek olsun yazısı Miraç kandiliniz mübarek olsun yazısı çok güzel ve resimli olduğu için ister telefonundan sevdiklerinize kısa sms olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz Zaman tünelinizde facebookta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Miraç kandili sms mesajıMiraç kandili sms mesajı Kandil günü mesajsız olmaz değil mi? Sevdiğimiz insanlara gönderebileceğimiz çok anlamlı ve birbirinden özel smsleri yayınladık ve paylaştık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica