Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // En güzel kurban bayramı şiirleri

En güzel kurban bayramı şiirleri

En güzel duygularla yazılan bayram şiirlerini huzurlarınızda paylaşıyorum. Rabbimizin bizlere bir armağanı olan böyle bir değerli günde ona olan imanımızı ve sevgimizi kurban keserek Allah rızası için bunu gerçekleştiririz.

En güzel kurban bayramı şiirleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı sözleriKurban bayramı sözleri Kurban bayramı en çok sevdiğimiz heyecanla beklediğimiz dini bayramların başında gelmektedir. Dinimizde çok önemli bir yeri vardır. Hz. İbrahim Allah rızası için oğlunu kurbanlık olarak adar ve sonrasında ise Rabbimiz onun kendisine olan inancını ve sevgisini bilir, Oğlunun yerine ona melek aracılığı ile kurbanlık koyun gönderir. O günden bu yana kurban kesmek farzdır ve dinimizde […]
  • Berat kandili namazı nasıl niyet edilir?Berat kandili namazı nasıl niyet edilir? Berat kandilinde kılınan namazlar ve yapılan ibadetler çok daha sevaptır. Berat kandili namazı 10 rekattır ve namaza başlamadan önce '' Niyet ettim Allah rızası için berat kandili namazını kılmaya'' diye niyet edebilirsiniz. Burada önemli olan kalp niyetidir. Allah sizin zaten bu namazı ne için kılacağınızı bildiği için bilmeyen arkadaşlar kalben niyet […]
  • Kurban bayramı ile ilgili ayetlerKurban bayramı ile ilgili ayetler Kurban bayramı il ilgili ayetler hac suresinde geçmektedir. Hz İbrahim'in oğlu İsmail'i Allah rızası için kurban etmek istemesi anlatılmaktadır. Daha pek çok güzel ayetler sitemizde yer alacaktır bilginize.
  • Kadir gecesi namazı niyetiKadir gecesi namazı niyeti Kadir gecesi namazı için '' niyet ettim Allah rızası için kadir gecesi için namaz kılmaya'' şeklinde edebilirsiniz. Burada önemli olan kalp niyetidir. Siz zaten bunun için niyetlendiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica