Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // En güzel örgü lif modelleri 2015

En güzel örgü lif modelleri 2015

En güzel örgü lifleri sizlerle paylaşacağımıza dair söz verdik ve sözümüzü tutarak yeni güzel 2015 lif örneklerini yayınladık

Fıstıklı Salkım Lif Modeli Yapımı 1 Fıstıklı Salkım Lif Modeli Yapımı 2 Fıstıklı Salkım Lif Modeli Yapımı 3 Fıstıklı Salkım Lif Modeli Yapımı 4 Fıstıklı Salkım Lif Modeli Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
29Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü farklı bere ve patik modeliÖrgü farklı bere ve patik modeli Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.
  • Değişik örgü lif örneğiDeğişik örgü lif örneği Gulllbahcesi.blogspot.com blogundan yurdagül hanımefendinin yapmış olduğu bu güzel ve değişik yapılışı kolay olan lif örneğini sizlerle paylaşıyorum. Açıklamasını yukarıda yazmış olduğum kendi sitesinden inceleyebilirsiniz.
  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.
  • En yeni lif modelleri 2014 – 2015En yeni lif modelleri 2014 – 2015 Kıyafet ve elbise modasında olduğu gibi  örgü alanında yine çok değişik el yapımı ürünlerin olduğunu görüyoruz. Bu sezon 2014 ve 2015 yılı için örülen çok güzel lif modellerinin olduğunu görmekteyiz. Bu liflere bayılacaksınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica