Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // En şirin bebek çocuk patik modelleri

En şirin bebek çocuk patik modelleri

Patikler kış aylarında bebeklerin ayaklarını ısıtan ve onları soğuktan koruyan örgü giyim eşyalarıdır.

Bebekler için en çok yapılan örgülerden birisi olan patiklerin en şirin modellerini araştırdık ve siz değerli annelere sunmak istedik.

En şirin patik modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 patik modelleri ve yapılışları2015 patik modelleri ve yapılışları Hanımların kendi el emekleri ile evlerinde ördükleri birbirinden farklı yeni patik modelleri görücüye çıktı. Anlaşılan bu yıl bizleri çok değişik örgü bayan patikleri bekliyor olacak. Kışın ayaklarımızı ısıtan ve vücudumuzun tamamının korunmasına yardım eden patikleri mutlaka örmeliyiz. Örmesini bilmiyorsanız bile hazır modellerinden satın alın ama mutlaka sağlığınız için patik […]
  • Güneş gökyüzü resmiGüneş gökyüzü resmi Güneş ve gökyüzü manzarası kadar güzel ne var ki? Doğanın kaynağı onu besleyen bizleri ısıtan güneş olmazsa olmazımızdır.
  • İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleriİğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri İğne Oyalı Mutfak Havlusu Örnekleri içerisinde çiçek, böcek, meyve, halka, püskül, yelpaze gibi çeşitli öğeler ipek iplikler ile işlenebilmektedir. En güzel modelleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizler için galerilerimizde mutfak ve diğer banyo, el, ayak havlu çeşitleri ve damat havlusu gibi havlu çeşitlerini yollayabilmekteyiz. Çeyizlerin önemli bir parçasını da mutfak […]
  • Örgü şapka modelleri 2016Örgü şapka modelleri 2016 Başımızı soğuklardan korumaya yardımcı olan şapka ve örgü bereler en yeni sezon örnekleri ve kolay yapılışları ile sizlere gösterilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica