Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Engelliler günü ne zaman hangi gün

Engelliler günü ne zaman hangi gün

Engelliler günü yazı ve sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 10-16 mayısta her sene tüm dünyada ülkeler tarafından kutlanmaktadır. Özellikle Amerika’da televizyonlarda medyada ve radyolarda engelliler günü için yayınlar yapılmaktadır.

Engelliler günü ne zaman hangi gün tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kurban bayramı ayın kaçında 2015Kurban bayramı ayın kaçında 2015 24.09.2015 tarihinde Tüm ülkede kurban bayramı kutlanacaktır. Ayın kaçında diye merak eden ziyaretçilerimiz için böylelikle soruları cevaplamış olduk. Şimdiden otobüs ve uçak biletinizi alın derim.
  • Gülen bebek resimleriGülen bebek resimleri Gülen ve çok tatlı gülümseyen bebek resimlerini yayınlamak istedik. Bebek sahibi olmak isteyen tüm hanımlara gelsin. En güzel ve gülen bebek resimlerini paylaştık.
  • Miraç kandili ile ilgili en güzel mesajlarMiraç kandili ile ilgili en güzel mesajlar Miraç kandili ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları, soruları ve cevapları sitemizde bulabilir, ayrıca sözleri ve mesajları inceleyebilirsiniz.
  • Miraç kandili mesajları 2015Miraç kandili mesajları 2015 Yeni kandil mesajlarına yer vermeye tüm hızımızla devam ediyoruz. Bugün miraç kandili 2015 en yeni ve en güzel mesajlarıyla sizlere merhaba demek istedik.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica