Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Engelliler günü ne zaman hangi gün

Engelliler günü ne zaman hangi gün

Engelliler günü yazı ve sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz. 10-16 mayısta her sene tüm dünyada ülkeler tarafından kutlanmaktadır. Özellikle Amerika’da televizyonlarda medyada ve radyolarda engelliler günü için yayınlar yapılmaktadır.

Engelliler günü ne zaman hangi gün tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • öğretmenler günü afişleriöğretmenler günü afişleri Öğretmenlik en çok saygı duyulan meslek gruplarının başında gelmektedir. En onurlu ve aynı zamanda yüce bir meslek olan öğretmenlik, ne kadar özel bir gayeye hizmet ettiğini görmemek için kör olmak gerekir. Bu mesleğe her daim sahip çıkmalı ve böyle afişlerle, mesajlarla ve sözlerle destek vermeliyiz. Günümüzde doktorluk ve öğretmenlik meslekleri ne yazık ki değerini kaybetmiş ve […]
  • berat kandili sözleriberat kandili sözleri Kandil sözlerini ailenizle, sevdiğiniz insanlarla ve akrabalarınızla paylaşmanız için bir araya getirmiş bulunuyorum. En özel kandillerin başında berat kandili gelmektedir. Kutsal kitabımız olan kuranı kerim berat gecesinde indirilmiştir. Kitabımız Allah'ın emir ve yasaklarını efendimize bildirmiş, O da biz tüm Müslümanlara bildirmiştir. Berat kandilinde namazınızı kıldınız, orucunuzu […]
  • Kurban bayramı ayın kaçında 2015Kurban bayramı ayın kaçında 2015 24.09.2015 tarihinde Tüm ülkede kurban bayramı kutlanacaktır. Ayın kaçında diye merak eden ziyaretçilerimiz için böylelikle soruları cevaplamış olduk. Şimdiden otobüs ve uçak biletinizi alın derim.
  • Gülen bebek resimleriGülen bebek resimleri Gülen ve çok tatlı gülümseyen bebek resimlerini yayınlamak istedik. Bebek sahibi olmak isteyen tüm hanımlara gelsin. En güzel ve gülen bebek resimlerini paylaştık.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica