Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Erkek bere modelleri

Erkek bere modelleri

Erkekler için birbirinden güzel bere modelleri bulduk. 2014 yılına özel olan berelere gelin hep beraber daha yakından inceleyelim.

çapraz sepet modeli erkek beresi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015 Evet hanımlar kış geldi ve bizlerde soğuklardan evde oturuyoruz. Bunun içinde boş zamanlarımızı değerlendirmek için birbirinden güzel atkı ve bere modelleri yapabiliriz değil mi. Günümüzde atkı ve bereler hem soğuklardan korunmak için , hem de bir moda olarak tercih ediliyor. Bizde 2014 yılında moda olacak ve en çok yapılan örnekleri sizlerle paylaştık. Tabi bu moda her yıl değişiyor […]
  • Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2014Bayan Bere ve Şapka Modelleri 2014 Kışın gelmesiyle beraber örgülerde artmaya başladı. Özellikle kışın en çok yapılan örgülerden birisi de bere ve şapka modelleri oluyor. Bayanlar bereleri kış mevsiminde hem bir moda olarak , hem de soğuklardan korumak için tercih ediliyor. Hatta bugün alışverişe giderken birçok kişide kıpır bere modellerini gördüm. Soğuktan burunları kızarmış ve rekleri solmuştu ama başlarındaki […]
  • kulaklı örgü bebek bere ve şapka modellerikulaklı örgü bebek bere ve şapka modelleri Kulaklıklı berelerin en çok sevdiğim özelliği çocukların kulaklarını soğuk havalarda korumasıdır. Özellikle doğu ve kar olan bir ilde yaşıyorsanız, Siz değerli anneler çocuklarınızın kulakları yara olmaması ve üşümemesi için bu tarz örgüden yapılan bere ve şapkaları ivedilikle örmelisiniz.
  • Hello kitty bere ve patik modeliHello kitty bere ve patik modeli Çocukların en çok sevdiği  karakterlerden birisi olan hello kitty asya ülkelerinden sonra tüm dünyayı etkisi altına aldı. Artık hello kitty ile yapılan bir sürü el işi bere ve patik modelini sağda solda görebilmeniz mümkün.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica