Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Erkek Örgü Atkı Modelleri

Erkek Örgü Atkı Modelleri

Erkekler nihayet sonunda sizler için örgü atkı modellerini yayınlama fırsatımız oldu. Bu sene sizleri biraz boşladık ama ilerleyen günlerde söz veriyoruz. Erkekler için birbirinden güzel örgü örneklerini yayınlayacağız.

2014 Erkek Atkı Örnekleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Farklı Lif ÖrnekleriFarklı Lif Örnekleri Türkiye'de pek çok bayan, banyolarında kullanabilecekleri birçok modellerde, özgün, farklı ve daha önce yapılmamış lif modelleri aramaktadırlar. Özellikle yeni gördükleri ve farklı lif modelleri üzerinde de geniş bir arama yapılmaktadır. Aşina olunan alışkanlıkların yanı sıra, daha hoş tasarımlar ile bezenmiş farklı lif modelleri genel olarak ilgi çekmektedir. Bu modellerde, herşey […]
  • en güzel havlu kenarları örneklerien güzel havlu kenarları örnekleri bu havlu kenarları bir başka güzel. netten pek çok değişik havlu kenarı modelleri bulabilmek ve incelemek mümkün ama editörlerimiz sizler için en güzel havlu kenarlarını ve yapılışlarını bir araya getirdi.
  • Balıklı dantel modeli 2015Balıklı dantel modeli 2015 Balıklı dantel modelini bende daha önce hiç görmedim. Genelde çiçekli ve güllü motiflerden yaparlar ama bu sefer farklı bir şey denemeye çalışmışlar.
  • Şömentabla modelleri 2015Şömentabla modelleri 2015 Şömentabla modelleri günümüzde hala özenle örülen elişleridir. Örmesi zor ama keyifli olan bu süreçte, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica