Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Erozyon fotoları resimleri

Erozyon fotoları resimleri

Erozyon fotolarını ve resimlerini, hiç bilinmeyen görsellerini sizlerle paylaşıyorum. Erozyonun diğer adı toprak kayması olarak bilinmektedir.

erozyon fotoları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 10 kasım Atatürkçü anma günü ile ilgili görseller10 kasım Atatürkçü anma günü ile ilgili görseller 10 kasım Atatürkçü anma günü için görselleri fotoğrafları ve resimleri bu sayfamızda bulabilirsiniz. anma gününüzü kutlar ve Atatürk'ün ruhu şad olsun dileklerinde bulunuruz.
  • Babalar günü doodleBabalar günü doodle Google her sene babalar gününe özel ana sayfa logosu yapmaktadır. '' doodle'' adı verilen bu tasarımlar gerçekten çok güzel ve akıllıca çiziliyor.
  • Şeker bayramı 2016Şeker bayramı 2016 2016 şeker bayramı tarihi? Hangi ayda ve kaçıncı gün? Şeker bayramının asıl adı Ramazan bayramıdır 2016 Ramazan bayramı başlangıç tarihi 04 Temmuz 2016 arefe günü 05 temmuz salı günü ise Ramazan bayramının birinci günüdür.
  • Anneler günü ne zaman ilan edildiAnneler günü ne zaman ilan edildi Anneler günü geleneği çok eski zamanlara dayanmaktadır. İlk ilan eden ve kutlamaya başlayan Yunanlılardır. Antik yunanlıların Tanrıçası olan Rhea adına ilkbahar aylarında kutlanan bir gündü. Rhea, Yunan mitolojisinde adı geçen ve tanrıların tanrıçası olarak kabul edilen bir ilahtır. Romalılar ise Kibele adına ilkbahar aylarında festivallar ve şenlikler yapıyorlardı. Onlara göre kibele […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica