Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı

Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı

Şeritler halinde keserek ve halka oluşturularak yapılan ve dilediğiniz gibi boyutunu ayarlayabileceğiniz sadece bir değil birden fazla Tişört kullanarak sizlerde böylesine güzel aksesuarlar, takılar ve el işi kolyeler yapabilirsiniz.

MALZEMELER :

Bir veya daha fazla T-shirt
Makas
Boncuklar, kurdele, iğne (isteğe bağlı)

Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı 1 Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı 2 Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı 3 Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı 4 Eski T-Shirt ten Kolye Yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.
  • kazak kolundan eldiven yapalımkazak kolundan eldiven yapalım Eskiyen kazaklarınızın kolları ile son derece bu sezonun modasına uygun el yapımı eldivenler yapabilmeniz mümkündür.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica