Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Evde avize nasıl yapılır

Evde avize nasıl yapılır

Evde avize yapmak isteyenler için örnek modelleri bir araya getirdik. Kendi el emeğinizle sizlerde dekoratif ve farklı avizeler yapabilirsiniz.

2015 Evde Avize Nasıl Yapılır

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kilim modelleriKilim modelleri Kilimler eskiden Anadolu'nun bağrından çıkan en önemli el sanatları ve halı dokumacılığı örneklerinin başında gelirdi. Şimdilerde ise tamamen teknolojik makinelerle çok güzel kilim modelleri ve desenleri üretilmekte ve satılmaktadır.
  • Patchwork kırkyama halı modelleriPatchwork kırkyama halı modelleri Patchwork yani kırkyama halı modelleri çeyizlerin vazgeçilmezlerindendir. Hazır ve el yapımı olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır
  • El yapımı eşyalar ve yapılışlarıEl yapımı eşyalar ve yapılışları El yapımı süs ve ev eşyaları doğal güzellikleri ve dekoratif tasarımları ile evlerinize farklı bir bakış açısı getiriyor. Yapılışları biraz zaman alan el yapımı eşyaları sizlerde boş zamanlarınızda bir hobi olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Mutfak takımı örnekleri dantelMutfak takımı örnekleri dantel Dantel mutfak takımı modelleri el emeğiyle örülen nadide ve özel çeyiz ürünleridir. Sizlerde aynılarını dilerseniz örebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica