Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Evim Şahane Duvar Kağıtları

Evim Şahane Duvar Kağıtları

Evim Şahane programında dekorasyonlar ve burada kullanılan ürünler çok merak edilmekte ve bizlerde son zamanlarda yayınlanan bölümlerde kullanılan duvar kağıtlarını sizler için araştırdık. Buyurun evim bahane duvar kağıtları şahane : )

Evim-Sahane-Duvar-Kagitlari-1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Modern Duş Başlık ModelleriModern Duş Başlık Modelleri Bu sezonda duş başlık modelleri son derece mükemmel görünüyor. Birbirinden güzel olan duş kabin modellerini çok beğenecek siniz. İsterseniz gelin daha yakından modellere bakalım ne dersiniz ?
  • Portmanto modelleri 2014Portmanto modelleri 2014 Evlerimizin giriş yerlerini süsleyen dekorasyondan çok bir ihtiyaç olarak kullanılan portmantolar 2014 yılında özel ve güzel modelleri ile evlerinizi süslemeye geliyor. Tasarımdan ziyade fonksiyonel anlamda bile sizlere büyük avantajlar sunacak portmanto modellerini yayınlıyoruz.
  • 2014 amerikan kapı modelleri2014 amerikan kapı modelleri Eskiyen kapılarınızı yenilemeye karar verdiyseniz eğer burada yer alan Amerikan tarzı kapı modellerini görmeden bence karar vermeyiniz. Harika modeller 2014 yılında sizleri bekliyor. Tasarım olarak benden tam not aldılar... sizi bilemem işte 2014 Amerikan kapıları ve çeşitli renkleri.
  • Dekorasyonda duvar rengi seçimiDekorasyonda duvar rengi seçimi Evinizde iç mekanlarda duvar rengini seçerken ''Açık renkli'' olmasına dikkat edin. Zaten mobilyalar, halılar ve perdeler bir nebze koyu olduğundan dolayı onunla birlikte uyum gösterecektir. Uzmanlar bile açık renk tavsiye etmektedir. Ev dekorasyonunda özellikle evim şahane programında görüyoruz ki rengin uygulandığı alanlar duvar yüzeyinin genişliğine göre renk her zaman çok daha koyu […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica