Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Eyüp sultan türbesi

Eyüp sultan türbesi

Eyüp sultan türbesi nerededir? Eyüp sultan camii’nin hemen yanında bulunmaktadır. Her gün sayısız ziyaretçisi vardır. Sizlerde allah nasip ederse bir gün gidip görebilirsiniz. Tavsiye ederim.

eyüp sultan türbesi resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Süleymaniye camii resimleri fotoğraflarıSüleymaniye camii resimleri fotoğrafları Süleymaniye camii adı üstünde kanuni sultan Süleyman adına yapılmıştır. İstanbul'da olan bu camii mimar Sinan tarafından yapılmıştır. Bu yüzden çok sağlamdır.
  • Sultan ahmet camiiSultan ahmet camii İstanbul'un en önemli ve şaşalı camilerinden birisidir. Dini değerli olduğu kadar turistik bir değeri vardır. Her yıl bu camiyi görmek için çeşitli ülkelerden ülkemize ziyaretler yapılmaktadır. Caminin genel rengi mavi olduğundan yabancılar ve avrupalılar (blue mosque) adını vermişlerdir.
  • İstanbul’un fethi tabloİstanbul’un fethi tablo Fatih sultan Mehmet İstanbul'un fethi tablosuna sizlerde bayılacaksınız. Ev dekorasyonunda tarihi eserler ve tablolar her zaman etkili oluyor.
  • Fatih sultan mehmet duvar kağıtlarıFatih sultan mehmet duvar kağıtları Türk tarihinin en önemli padişahlarından birisi kuşkusuz fatih sultan mehmet'tir. Onun en güzel masaüstü arka plan duvar kağıtlarını ve hd wallpaper resimlerini yayınlıyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica