Buradasınız : Ana Sayfa // Eğitim // Facebook’ta nasıl kalp yapılır?

Facebook’ta nasıl kalp yapılır?

Soru : Merhabalar facebook kullanıyorum yalnız nasıl kalp yapılır onu bilmiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ?

Cevap : Sevgili okurum facebook’ta kalp şu şeklilde yapılır <3 <3 yalnız daha ayrıntılı olması için bütün facebook ifadelerini sizler için aşağıya ekledim. Oradan bakabilirsiniz.

facebook kalp yapma

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Maltepe üniversitesi bölüm taban puanlarıMaltepe üniversitesi bölüm taban puanları İstanbul Maltepe Üniversitesi Taban Puanları ve aynı zamanda kontenjanları bir çok öğrenci tarafından merak edilmektedir. Aşağıda sizler için internetten güncel olarak bulduğumuz bilgiler var. 2  ve 4 yıllık için güncel taban puanları listesi ve tablosunu inceleyebilirsiniz.  Hangi bölüm ne kadar puan istiyor kontenjanlar 2013 ve 2014 dahil olmak üzere YGS ve LYS'ye girecekler […]
  • Facebook kapak fotoğrafı yapmaFacebook kapak fotoğrafı yapma Facebook kapak fotoğrafı yapmak isteyenler için birbirinden güzel ve hazır olan face kapak fotolarını sunuyoruz. Aşağıda sizlere vermiş olduğum linkten yeni ve en güzel facebook kapak fotolarına ulaşabilirsiniz. Tıkla
  • Türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili afişlerTürkçenin yanlış kullanımı ile ilgili afişler Türkçenin yanlış kullanımı ile ilgili görseller, resimler ve afişler burada. Türkçe çok değerli bir dildir. Dilimizi doğru düzgün konuşmak ve bu konuda toplumu bilgilendirmek gerekir.
  • İlkbahar mevsimi sanat etkinlikleriİlkbahar mevsimi sanat etkinlikleri İlkbahar mevsiminde çok farklı sanat etkinlikleri yapılmaktadır. Bu harika ve muazzam etkinlikleri sizlerde fotoğrafları ile birlikte buradan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica