Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Farklı lif yapımı modelleri ve örnekleri

Farklı lif yapımı modelleri ve örnekleri

Adı üstünde farklı dedik ve siz lif sever hanımlar için en değişik örgüden el emeği ile yapılan lif çeşitlerini ayağınıza getirdik. Liflerin yapılışları çok kolay görünüyor. Pek fazla zorlanmayacaksınız.

En Yeni Lif Modelleri ve Örnekleri 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Hello kitty bere ve patik modeliHello kitty bere ve patik modeli Çocukların en çok sevdiği  karakterlerden birisi olan hello kitty asya ülkelerinden sonra tüm dünyayı etkisi altına aldı. Artık hello kitty ile yapılan bir sürü el işi bere ve patik modelini sağda solda görebilmeniz mümkün.
  • Abiye kıyafet etol modelleriAbiye kıyafet etol modelleri Abiye kıyafet ve giysilerin en büyük tamamlayıcılarından birisi etollerdir. El emeği ile yapacağınız etollerde kendi zevkinizi ve tasarımınızı kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.
  • Örgü balık lif örneğiÖrgü balık lif örneği Hayvan lif modelleri günümüzde en çok revaçta olan örnekler arasında yer alır. Buradaki model yine çok özel ve el emeği ile örülmüş balık lif örneğidir. Yapan arkadaşımızın ellerine sağlık
  • En güzel ve farklı örgü lif modelleri En güzel ve farklı örgü lif modelleri Örgü el emeği liflerin yeri her zaman çok farklı oluyor. Bugün göz nuru yeni ve çok güzel lif modelleri ile yazımıza devam edeceğiz. Tasarım ve görünüş olarak çok zengin olan bu liflerin ayrıca motifleri desenleri ve şekilleri şahane diyebilirim.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica