Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Fenerbahçe facebook kapakları

Fenerbahçe facebook kapakları

Fenerbahçe taraftarları için facebook platformunda kullanılmak üzere yapılan kapak fotoğraflarını derledik. Fenerliler bu güzel  ve anlamlı kapak resimlerini zaman tünelinde kullanabilirler.

Fenerbahçe facebook kapak fotoları 1

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • DELİKANLI SÖZLERDELİKANLI SÖZLER Sizler için bu yazımızda biraz farklı olması için harika söz bulduk. Bugün sayfamızda Delikanlı Sözlere yer verdik. Hepsi çok güzel ve orjinaldir. Bu delikanlı mesajları isterseniz de sosyal meydaya facebook , twitter gibi yerlerde de paylaşabilirsiniz. Ya da arkadaşınıza , dostunuza kısa MMS yolu ile de atabilirsiniz. Sayfamızda bulunan Delikanlı Sözleri birçoğunuz beğenecek hatta […]
  • Galatasaray facebook kapakları fotoğrafları ve resimleriGalatasaray facebook kapakları fotoğrafları ve resimleri Bu arada galatasaraylıları unutmadık. Onlar için çok güzel birbirinden farklı kapak fotolarını bir raya getirmiş bulunuyoruz. Seç beğen ve dilediğin kapak resimlerini kullana. Bence hepsi çok güzel ve özel programlarla yapılmışlar.
  • Kutlu doğum haftası resimleriKutlu doğum haftası resimleri 1989 yılında nur olarak bilinen cemaat tarafından başlatılan bir haftadır.  Efendimizin doğum haftasını kapsamaktadır. Kutlu doğum haftası sadece ülkemizde kutlanmaktadır. Diyanet bur cemaatini desteklemiş ve böylece '' Kutlu doğum haftası'' olarak her yıl inançla ve neşe ile kutlanmaktadır. Sizlerde bunları resimlerle dile getirerek Müslüman kardeşlerinizle facebook ve akıllı […]
  • Resimli hadis-i şerifler ve dualarResimli hadis-i şerifler ve dualar hadis-i şerifler ve bunun yanında çok işinize yarayacak duaları resimli olarak siz arkadaşlarıma sunuyorum. Facebook gruplarında ve duvarlarında bu modeller çok paylaşılmakta kapak olarak kullanılmaktadır. Sizlerde istediğiniz gibi Resimli hadis-i şerifleri değerlendirebilirsiniz. Hepinize hayırlı günler.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica