Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Fermuarlı örgü hırka modeli

Fermuarlı örgü hırka modeli

Ön ve arka kısımlarını kolayca yapabileceğiniz fermuarlı bir örgü hırkayı size takdim etmek istiyorum. arkasından yüz on ilmekle başlanarak on beş sıra kadar Selanik örgüsü ile tamamlayacaksınız.

Fermuarlı hırka modeli anlatımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Gelin Patiği Yapılışı Gelin Patiği Yapılışı Gelin patiği yapılışı ile ilgili açıklamalı anlatımdan sonra en güzel ve farklı bir örneğini burada size göstermek istiyorum.
  • Menekşeli battaniye örnekleriMenekşeli battaniye örnekleri Desenleri ile dikkat çeken ve menekşeli olması ona ayrı bir hava katan battaniye modelini ve örneğini size göstermek istiyorum.
  • Kolay lif modeliKolay lif modeli Aslında bütün lifler yapılışı itibari ile kolay olan örgü örnekleridir. Motifli desenli ve iki renkli olduğu zaman gerçekten insanı biraz zorlayabiliyor. Bugün tez zamanda bitirebileceğiniz basit lif örneğini size takdim edeceğiz.
  • Örgü Sırt ÇantalarıÖrgü Sırt Çantaları Çantalar bayanlar için çok önemli ve vazgeçilmez bir aksesuardır. Dışarı çıkarken veya pikniğe giderken tercih ettiğimiz örgülerden birisi de çanta modelleridir. Ben bu zamana kadar çantasız dışarı çıkan bayan görmedim açıkçası. Ben şahsen dışarı her çıktığım da yanıma mutlaka çanta alırım. Çünkü poşet poşet elimizde eşya taşımak yerine hem şık olan ve hem de kullanışlı olan çantayı […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica