Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Filografi sanatı örnekleri ve resimleri

Filografi sanatı örnekleri ve resimleri

Filografi sanatı nedir nasıl yapılır ve hangi malzemeler kullanılır? Tüm merak ettiklerinizi resimlerle ele aldık ve inceledik.

Filografi sanatı örnekleri ve resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • işçi bayramı marşı sözleriişçi bayramı marşı sözleri işçi bayramı marşının sözlerini ele aldık ve inceledik. Tüm yurttaşlarımızın işçiler bayramını yürekten ve içtenlikle kutluyor. Onlara iş hayatlarında başarılar diliyoruz.
  • Muhabbet kuşu kafesleriMuhabbet kuşu kafesleri Muhabbet kuşları için en güzel kafes modellerini bir araya getirdik. El yapımından hazır olan muhabbet kuşu kafeslerine kadar aradığınız tüm kafesleri burada bulabilirsiniz. Fiyatları 35 - 50 TL arasında değişmektedir. Kafes ne kadar büyük olursa o kadar hayvan rahat eder. Küçük kafes arayanlar için yine ayrıca aşağıya resimlerini ekledik.
  • Kanaviçe seccade örnekleriKanaviçe seccade örnekleri Kanaviçe seccadeler genelde el emeği ile yapılmakta ve sabırla işlenmektedirler. Tüm çeşitleri ve el emeği seccadeleri buradan inceleyebilirsiniz.
  • Güzel oya örnekleriGüzel oya örnekleri Yeni oya örneklerini sitemize eklemeye tüm hızımızla devam ediyorum. Facebook sayfalarını dolaşırken karşıma çıkan bu güzel ve farklı oya örneklerini sizlerle paylaşmadan edemedim. Bu tarz güze değişik el işi oya modellerinden siz ziyaretçilerimi hiçbir zaman mahrum etmek istemiyorum. O yüzden elimi çabuk tutarak en güzel el emeği göz nuru oyalarının resimlerini […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica