Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Firkete işi havlu dantelleri 2015

Firkete işi havlu dantelleri 2015

Firkete işiyle örülen havlu kenarı bir başka güzel ve özel görünmektedir. Resimlerden inceleyerek ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

derya baykal Firkete İşinden Havlu Danteli Firkete İşinden Havlu Danteli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri Tığ işiyle ve iğne oyalarıyla günümüzde yeni dantel oda takımları örülmektedir. İşte onlardan bir kaç model sitemizde yer almaktadır.
  • Kenar dantel modelleri 2015Kenar dantel modelleri 2015 Kenar dantellerine ne zamandır yer veremiyorduk. Sizlerden gelen yoğun istekler üzerine 2015 kenar dantellerini paylaşma gereği duyduk.
  •  Havlu Danteli Örnekleri Havlu Danteli Örnekleri Havluların kenarlarında genel olarak en çok örülen ve işlenen tığ işi dantel modelleri ve örneklerdir. Havlu danteli resimlerini ve görsellerini sitemizden güncel olarak takip edebilir. Görüntü kalitesi yüksek olan fotoğraflarla detayları inceleyebilirsiniz.
  • Pul işi salon takımı modelleri 2015Pul işi salon takımı modelleri 2015 Pul işiyle örülen salon takımlarının farklılığına ve güzelliğine bakar mısınız? Ne kadar özel ve şık görünüyorlar değil mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica