Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Firkete işi havlu dantelleri 2015

Firkete işi havlu dantelleri 2015

Firkete işiyle örülen havlu kenarı bir başka güzel ve özel görünmektedir. Resimlerden inceleyerek ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

derya baykal Firkete İşinden Havlu Danteli Firkete İşinden Havlu Danteli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri2015 tığ işi oda takımı danteli modelleri Tığ işiyle ve iğne oyalarıyla günümüzde yeni dantel oda takımları örülmektedir. İşte onlardan bir kaç model sitemizde yer almaktadır.
  • Kenar dantel modelleri 2015Kenar dantel modelleri 2015 Kenar dantellerine ne zamandır yer veremiyorduk. Sizlerden gelen yoğun istekler üzerine 2015 kenar dantellerini paylaşma gereği duyduk.
  •  Havlu Danteli Örnekleri Havlu Danteli Örnekleri Havluların kenarlarında genel olarak en çok örülen ve işlenen tığ işi dantel modelleri ve örneklerdir. Havlu danteli resimlerini ve görsellerini sitemizden güncel olarak takip edebilir. Görüntü kalitesi yüksek olan fotoğraflarla detayları inceleyebilirsiniz.
  • Oya örnekleri tığ işiOya örnekleri tığ işi Tığ işinden oya örmek çok kolay ve aynı zamanda keyiflidir fakat bu işe yeni başlayan hanımlarımız biraz zorlanacaklardır ama öğrendiklerinde ve tecrübe edindiklerinde tığ işinin ne kadar keyifli ve basit olduğuna tanıklık edeceklerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica